Hakkımızda

1998 yılından itibaren edinmiş olduğu tecrübesi ile ULUSAL TURİZM, personel taşımacılığı , öğrenci taşımacılığı ve vip taşımacılık konularında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Sektöre başladığı günden itibaren yükselmeyi hedef haline getirmiş, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı sürdürmüştür.

2018 yılından itibaren 20 yıllık tecrübemizle ULUSAL TAŞIMACILIK TURİZM SAN ve TİC LTD ŞTİ  kurumsal kimlik kazanmış olup, TSE, ISO 9001, belgelerine sahip olmuştur.

Profesyonel yönetimi, uzman sürücü kadrosu ve güçlü alt yapısı ile sürekli gelişimi prensip edinen firmamız, Türkiye’ nin önemli kamu kuruluşları ve özel kuruluşlarına servis hizmetleri sunmaktadır. Vermiş olduğumuz hizmetin kalitesinden ödün vermediğimizi, aldığımız kalite belgeleriyle taçlandırdık. Hizmette kaliteye önem vermemiz ve hizmetin sınırlarını zorlamayı prensip haline getirmiş yapımız firmamızın ilkelerini oluşturmaktadır. Modern donanımlı araç filomuz ve hizmet kalitemiz ,sektörde ULUSAL TURİZM adını ayrıcalıklı bir konuma yerleştirmiştir. Sürekli genişleyen müşteri ağımız,verdiğimiz hizmet kalitesinin ve prensiplerimizin doğruluğunun en büyük ispatıdır.